| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie una sau chiar mai multe agentii de recrutare forta de munca din Romania pentru restul Europei, in ori ce fel de domenii si tari, care sa nu ceara comision. Multumesc anticipat. Astept raspunsuri. Ofer funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca singura care nu solicita comision este AJOFM, prin programul EURES.

| alessia5158 a răspuns:

Iata si ofertele active de locuri de munca anuntate de Agentia Nationala pentru ocuparea Fortei de munca(prin programul EURES) :http://eures.anofm.ro/index.php

p.s. Sunt 23 de pagini de joburi! --- rasfoieste-le!