| PaulMoldovan a întrebat:

Intrebarea mea este,cum poate un absolvent de la ASE Cluj,profil Contabilitate, autorizat si printr-o diploma de catre ministerul muncii sa lucreze in acest domeniu fara experienta in munca? Dupa 25 de aplicari la diverse firme nici un raspuns primit.

1 răspuns:
| sosostore a răspuns:

Ai aplicat cv-urile personal sau pe internet? Daca ai aplicat pe internet gaseste si numarul de telefon al lor si suna-i, insista. Si daca nu ai experienta incearca la firmele mai mici.