| TruLove a întrebat:

Lucreaza cineva intr-o patiserie/cofetarie?
Maine am o proba de lucru,vreau sa lucrez si am gasit un post liber la o patiserie si mi s-a spus sa vin la o proba de lucru,a spus ca trebuie sa ma misc repede si sa invat sa bat si in casa. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? ce anume trebuie sa stiu, cum sa ma pregatesc sa nu dau gres?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai mai lucrat in domeniu parerea mea este sa stai acasa.Nu vei rezista nici pana la 12.Imi dau seama pentru ca ceri sfaturi pe aici.