| AngelaGabriela20 a întrebat:

Stie cineva ce facultate trebuie sa termin pentru a preda T.I.C. la liceu/gimnaziu? E buna si specializarea informatica economica (facultatea de stiinte economice)?

1 răspuns:
| AnaAna8 a răspuns:

Trebuie sa întrebi la ei și sa vezi ofertele pe care le oferă. Verisorul meu a putut preda TIC cu facultatea de inginerie cred ca e buna și cea pe care ai zis o tu dar cea mai buna e cea de mate info asta dacă te pricepi la mate. Succes!