| Hyperion31 a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a si m-am decis sa merg mai departe la facultatea politehnica din Timisoara, la AC. Intrebarile mele sunt:
1).Ce voi deveni dupa aceasta facultate?
2).Care sunt salariile dupa ce voi termina facultatea?
Eu vreau sa lucrez inca din facultate si rog persoane care au trecut prin aceeasi facultate (sau cunosc detalii referitoare la aceasta) sa imi raspunda la aceste intrebari. Va multumesc! big grin

1 răspuns:
| Dodgge a răspuns:

Daca nu ai idee in clasa a 12-a cam cu ce se ocupa Politehnica mai bine nu te mai agita... cei mai multi someri sunt cei cu facultate