| blueberry a întrebat:

sunt in clasa a VIII-a si am o dilema cu liceele care au profil stiinte sociale din Bucuresti. Pe internet nu am gasit prea multe informatii, m-ar interesa liceele de tipul Mihai Viteazul... etc care sunt relativ licee bune. As fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Hmm nu mai gasesc brosura cu licee, dar vrei primi o brosura cu toate liceele din Bucuresti si vei vedea profilele lor. Vezi ca la stiintele sociale dai teza la biologie, mate, romana si numai stiu la ce. Take care.