| Batmanuel a întrebat:

Buna ziua TPU am si eu o intrebare si rog sa-mi raspunda doar cei care se pricep, sunt baiat am 24 de ani si doresc sa intru in industria porno, sa fac filme pentru adulti, eu sunt din Iasi si nu stiu unde sa ma duc si ce sa intreb, cine m-ar putea ajuta ii raman dator.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-ti firma!

| lonewulf a răspuns:

Lasa industria porno. Incearca prima data cu videochat. Vezi cum te simti in fata camerei in fata unei lumi intregi, vezi cat castigi, etc. Daca lucrurile merg bine poti trece si la Next Level. Odata intrat in industria videochat-ului o sa afli si cum sa intrii in ceea porno.