| George_3021 a întrebat:

Buna ziua TPU. As dori sa stiu daca a mai fost cineva plecat in strainatate cu firma Thera Group. Ce parere aveti despre aceasta firma de recrutare?

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Nu va inscrieti la thera group; va ia banii la inscriere pentru procesare dosar si apoi va cere comision pentru orice job; si au comisioane piperate; joburile care le ofera ei sunt pe toate siturile; asa ca este teapa mare
daca mai vrei si alte pareri de la altii vezi pe google la sectinea FORUMURI! Funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai mare teapa posibila! Iti ia banii si te lasa cu botul umflat!
Thera group e cea mai mare teapa posibila! teapa cu acte legale! te prostesc cum stiu ei mai bine! mare atentie!