| alinutz911 a întrebat:

Buna ziua tpu.Imi puteti spune care sunt meseriile cu cea mai mare cautare dupa terminarea unei facultati de drept si grila de salarizare adica cat castiga fiecare.Dau funda

1 răspuns:
| Lucian4 a răspuns:

Dar programul de lucru nu vrei sa-l stii in functie de grila? termina facultatea de dept cu tot cu licenta si apoi revii cu intrebarea sau mai corect cu o alta intrebare de absolvent de drept. SI acu sa rapsund poti fii notar, grefier, magistrat in justitia romana (in sectorul public salariile sunt la vedere/transparente). poti citi pe site-ul CSM.