| numedeutilizator a întrebat:

Buna ziua tuturor! saptamana trecuta am fost la un interviu, ar fi trebuit sa ma intalnesc cu doamna coordonator insa aceasta nu s-a mai putut prezenta si m-a trimis la domnul director al firmei. lunea trecuta am avut inteviul, parea multumit si eu am fost foarte incantata de prestatia mea. M-a trecut in agenta si mi-a spus ca o sa ma contacteze coordomatoarea. am tot asteptat, dar nu stiu cum sa fac, sper din suflet sa imi iau postul. intrebarea mea este, ce a sfatuiti sa fac? sa o sun eu? sa ii dau un mesaj? ce sa ii scriu? am doar numarul ei de telefon. nu vreau sa o dau in bara. multumesc pentru fiecare raspuns! :*

4 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Daca a trecut o saptamana si inca nu ai un raspuns, da tu un telefon si spune-i ca la interviu ai omis sa intrebi cam in cat timp vei primi un raspuns, indiferent ca acesta este pozitiv sau negativ. Probabil ei mai au in vedere si alti candidati.

| numedeutilizator explică (pentru PeFuga):

Am fost sunata si raspunsul a fost unul pozitiv, multumesc pentru sfaturi! happy

| PeFuga a răspuns (pentru numedeutilizator):

Felicitari!

| caterink a răspuns:

Daca nu te-a contactat probabil ca te-a respins, insa poti sa o suni sa o intrebi de raspuns, poate a uitat sa te anunte.