| Cooooooooooooooooooooooooooool a întrebat:

Bunăăă

Caut servici in 3 locuri.
In 2 din ele au pus anunt cum ca acauta
si in celalalt nu dar stiudin auzite ca au nevoie de personal.

La celelate stiu cum sa ma descurcs a intereb dar dincolo
unde nu au pus anunt vreau sa stiu cum intreb daca ma angajeaza sau nu
sau cum procedez sa intreb pentru angajare ca nu aveau pus anunt si stiu asa din auzite
si nu stiu cum sa intru in vorba cu sefa despre asta

HELP :* happy sad crying

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

O saluti si o intrebi daca are nevoie de personal. In cazul in care zice "da", ii spui ca esti interesat/a si ii prezinti cv-ul, in cazul in care nu are nevoie. multumesti frumos si. "la revedere" happy