| danzel_7798 a întrebat:

C e facultate ma sfatuiti sa urmez? ce domeniu ar merge in cat de cat in urm ani? am terminat liceul cu profilul: tehnician in act economice.

2 răspunsuri:
| Biank_8453 a răspuns:

- Economia Comertului, Turismului si Serviciilor
- Administratie Publica
- Management
- Relatii internatioale
- Comunicare si relatii cu publicul
happy

| Denise_3997 a răspuns:

Eu zic sa urmezi o facultate cu un profil care te atrage pe tine si nu neaparat una cu profil economic, doar pentru ca ai terminat un astfel de liceu. Gandeste-te bine daca acest domeniu te atrage sau nu. Eu de pilda sunt la Finante - Banci (am diploma de tehnician economic in urma terminarii liceului)