| Ionel221 a întrebat:

Ca ce pot sa lucrez, sau unde, daca voi absolvi Facultatea de Inginerie si Management?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Statii peco, mec, cheiefsi, supermarcheti... ai destule alternative.

| Ionel221 explică (pentru KodrutZ):

Acolo lucreaza mama ta, fmm de infect.

| KodrutZ a răspuns (pentru Ionel221):

Gresit, mama e pensionara. Dar nah, orice om are dreptul sa incerce. Domnu' inginer si manager, da' la facultatea aia nu va invata absolut nimic cit sa te duca capul sa nu pui astfel de intrebari de toata cacaoa?

| KodrutZ a răspuns:

Aha, deci nu va invata. Ma gindeam eu. Fa-te patron atunci, ai un viitor de aur.