| yukilals a întrebat:

Ca si facultate ce parere aveti despre animv, academia fortelor terestre din Sibiu si academia tehnica militara Ferdinand 1 din Bucuresti? Ce stiti sa imi spuneti despre ele? Este dificil sa fii admis? ce alte facultati credeti ca merita sa le faci in Romania? ce parere aveti despre facultatile in strainatate?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am fost la Sibiu. Nu mai stiu cum este acum, dar daca ar fi sa o iau de la inceput si sa stiu ce stiu acum, m-as duce iarasi, fara nici o ezitare. Doar ca m-as duce la o arma tehnica. Eu am fost infanterist dar m-as duce la logistica, auto, artilerie AA, aviatie, etc. Nu m-as duce la geniu sau la constructii si cai ferate!