| BiddySustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Cam cat castiga, in medie, un notar public?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Peste 5000 de lei cred.Ca se ocupa cu prostitul oamenilor si le iau banii. sad

| aisha01eu a răspuns:

Toata lumea vrea sa se faca notar datorita banilor! Cand ai nevoie de notar e logic ca te duci la unul bun, renumit (la fel si cu avocatii) si e logic ca ala castiga mult. Poti insa sa si mori de foame ca notar. Daca vrei o cariera in domeniul juridic alege sa fii magistrat sau judecator. Castigi bine si sigur.

| Alexandru_8107 a răspuns:

Mult! Dar...de multe ori ( in general ) dupa cum are el placerea! Si nevoie de bani. Dar oricum te arde la buzunar cand ajungi la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa notele care le pune.note mari, preturi mari.

| andreeadragutza22 a răspuns:

Cauta si tu pe net happy