| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare dvd hannah montana the movie?

12 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

Georgian, dvd original il gasesti in magazine.Nu-mi spune ca tu cumperi toate filmele si toate albumele de muzica originale pentru ca nu te cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te contrazic. Dvd-ul inca nu a aparut si nu este anuntat pe nicaieri cand va fi lansat.Filmul a aparut dar nu varianta dvd.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dvd original, nu caseta viorele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar-n-am(nu stiu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu si-l vreaubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 3 iulie 2009 am gasit pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

InCERCATI CE A ZIS viorel2c este versiunea in engleza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 18 august este lansarea dvd-ului si bluray-ului:http://www.moviecynics.com/......ase-dates/
Si nu mai incurcati variantle de film:TS este una din cele mai proaste:http://www.zambesc.com/despre-calitatea-unui-film/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu,,, am incercat si a spoos k nu a apraut dar yoo l'am vazut de la o fata doar juma VREAU SI YOO!:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am scuze!

| iulia_3588 a răspuns:

Scria in revista cool girl ca din 10 iulie va putea fi vazut la cinema iar de dvd scria ca se gaseste in magazine.Se vor vinde si abtipilduri si un poster urias.Eu una cred ca e adevarat.