| Angelooooo a întrebat:

Cand termina studentii de la Academia de Politie anul scolar? Poti sa mergi cu Work and Travel in state sau nu? Fara raspunsuri aiurea

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, cei care sunt la academii militare sau de Politie nu pot merge cu work & travel ca nu-i permis sa divulgi secrete militare de la academia unde esti.

| sierra1 a răspuns:

Ce se face la Work and Travel (spălat pe jos, spălat vase sau closete...) e incompatibil cu statutul dat de Academia de Politie așa că alege - ori una, ori alta

Răspuns utilizator avertizat