| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi de viitor si la care merita sa dau, la Academia Tehnica Militara sau Politehnica Inginerie Aerospatiala?
PS(stiu ca o sa spuneti ca cea mai buna alegere ar fi cea care imi place, dar chiar nu stiu fratilor amandoua imi plac, as vrea un sfat de la cineva care este la vreuna din facultati sau macar la o facultate)
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Academia Tehnica Militara! Acum mai depinde si la ce facultate din cadrul academiei vrei!