| dariu a întrebat:

Care are privatu lui si vrea multi jucatori? sa-mi scir eu aduc 20 si el imi da GA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ba... fa-ti reclama in alta parte. E foarte simplu sa aduci 20 de jucatori: iti faci 5 conturi, iar fiecare are 4 jucatori deci 5X4=20 are si pretentii baiatu, vrea GA...GM nu-i ajunge.Si in plus, daca respectivul iti da GA (prin absurd) pe tine te doare-n *** de celelalte caractere si nu joci pe ele, deci in concluzie ala nu castiga nimic. Pur si simplu e o chestie infantila sa ceri asta