| veveandrazvan a întrebat:

Care au cunostinte [HTML, CSS-Blogger etc]

Pai de unde sa incep eu am un grup de fansub care traduce anime'uri in romana eu sunt unul dintre traducatori si un desinger(cel care se ocupa cu desingul site'ului) as vrea sa stiu...

Ce site'uri stiti care poate "Importa" postarile de pe blogger
Va pun la dispozite o imagine poate va aduceti aminte sau stiti
http://s9.postimage.org/4gd7jr6q6/22222.jpg
Va rog cei cu cunostinte sa ma ajutati

1 răspuns:
| Mitzac a răspuns:

Daca vrei da-mi id tau de mess si iti voi treimite acolo tot ce tine de HTML si restul ca am primit de la diriga ca si eu fac acelasi lucru astept raspuns cu id ttaubig grin