| andrei733 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pentru pc ca mi-a expirat licenta la celalalt. fundita

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Daca esti dispus sa cumperi un antivirus, cel mai bun este Kaspersky. Daca vrei sa descarci unul gratis de pe net, parerea mea: Avira.

8 răspunsuri:
| akta a răspuns:

Eset nod32 e gratis.

| angel74dm a răspuns:

Cel mai bun antivirus este Norton, dar totodată şi cel mai scump... În general toate antivirusurile bune sunt contra cost. Desigur, există şi antivirusuri gratis, ca Avira, AVG, etc, dar atâta te şi protejează... Eu am Avast 4.8 Professional de 4 ani şi sunt foarte mulţumit de el. Dacă vrei, dă-l jos de pe net şi apoi lasă-mi mesaj şi-ţi trimit licenţa pe 2900 de zile, aia înseamnă cam 8 ani. Nici nu ţine computerul atâta! big grin

| Seby80 a răspuns:

Avast free + key, isi face treaba de minune!

| MysteryMen a răspuns:

Eu zic ca daca vrei unul mai bunicel Nod32 eu il am de cand am calculatorul si e foarte bun mi se mare dar mai e si unul de la Microsoft : Microsoft Security Essentials dar asta e gratis da trebuie sai ai windows originalbig grin

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Norton 360. Funda?

| Cioxan a răspuns:

Terminati ma cu Norton ca e depasit! Daca vrei un antivirus bun, ia-ti Kaspersky sau Bitdefender! Te vor face sa zambesti! Si pentru ca nu recomand pirateria, ia-ti unul licentiat!winking Eu folosesc bitdefender 2011 si nu am avut nici-o problema legata de virusi!

| popescu400 a răspuns:

Eu am Eset Nod 32 de cativa ani si licenta imi expira abia in 2012 si niciodata nu am avut probleme cu virusii. Daca este sa iau virusi cand descarc anumite programe. am anunta, daca e sa am deja virusi in Pc il scaneaza si il sterge automat.

| madalinutza13 a răspuns:

Pai eu cred ca Nod32 este foarte bun il am si eu si imi merge bine chiar f bine