| vladutzzz199 a întrebat:

Care este filmul horror care vi s-a parut cel mai tare

18 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Mie mi-a placut House of Wax. Si Final Destination a fost tare, cu exceptia partii a 4-a care a fost cam deplasata si a deviat rau de la imaginea initiala a filmului.

| BicolorBell;x a răspuns:

Exorcizarea lu Emily Rose
Haloween
Haunted
The house of dead
si este in fiecare vineri pe Discovery Chanel la ora 22:00 o emisiune cu fenomene paranormale. Pot sa sp ca este de groaza, deoarece sunt prezentate cazuri adv sp ei.Sunt prezentate familii care se muta in case bantuite, copii sau adolescenti care sun posedati de demoni etc.
De exemplu, vinerea trecuta a fost prezentata poveste unei mame care s-a mutat impreuna cu fiica ei intr'o casa bantuita.Fiica fetei a fost posedata de demoni, mama nu i'a dat importanta pana cand a obs ca fata se mutila singura. Ea credea ca are o problema psihica, dar nu era asa.Era posedata de Satana. Apoi a vnt un preot, si a exorcizat'o.Sunt cate 2 episoade in fiecare seara.
Apoi tot pe Discovery, sambata, de la 21 sau 22 este tot o emisiune cu,, Martori paranormali". Sunt prezentate crime, violuri, rapiri etc. Episodul care m'a impresionat f mult a fost acela in care o fata avea probleme mintale din cauza relatiilor din familie. A format un cerc de satanisti sau asa ceva si omora oameni nevinovati cu ajutorul fortelor malefice.Victimele mureau in chinuri si nu mai sp nmq.
Sper ca nu te'am plictisitlaughing

| Sara2 a răspuns:

Padurea mortii

| mariomario a răspuns:

Casa de ceara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai horror a fost " Realegerea lui Basescu presedinte "
" Filmul " il traieste lumea, la intensitate maxima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca the GRUDGE 3 varianta chinezeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine the unborn-misterul gemenilor... ce sa zic merita vazutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exorcizarea lui emily
the grudge 3
ju-on 3
the exorcist
si saw. da asta nu e asa de horror...si vinerea pe discovery channel i o emisiune fenomene stranii la ora 10... i destul de tare

| Veve :X a răspuns:

Destinatie finala love struck

este cred ca singurul film horror la care m`am uitat laughing bine ca erau inca vreo 5 prieteni cand m`am uitat la film si eu eram cea mai atenta laughing de ce? pentru ca imi era frica whistling laughing

| love44katyp a răspuns:

Paranormal activity

| dienuk a răspuns:

Topul celor mai bune filme din genul Horror din toate timpurile:
1.The Shining (1980)
2.Halloween (1978)
3.Night of the Living Dead (1968)
4.The Exorcist (1973)
5.Alien (1979)
6.The Silence of the Lambs (1991)
7. 28 Days Later (2003)
8.Psycho (1960)
9. Jaws (1975)
10.The Thing (1982)

altele: Bioshock, The Crazies, Altitude, The Dorm, House of wax, SAW, A Nightmare on Elm Street, The Final, The Graves, Black Death, Trust, The Thing, L. A. Gothic, The Howling: Reborn, The Prince, The Apparition, Paranormal Activity 2, Don't Be Afraid of the Dark, The Cabin in the Woods, Beastly
etc big grin

| Just kidding a răspuns:

Ring 1 si 2 love struck sau The grudge 1, 2, 3

| Teooo a răspuns:

Drag me to hell

| casy14channel a răspuns:

The ring 1, 2(astept 3) falci1, 2, 3 (is faine alea cu rechini!)drag me to hell, orphan, mirrors; http://www.TPU.ro/cauta/?keyword=filme+comedie si ca intrebarea asta s-a mai pus de atatea ori!

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

IT, este despre un calun care mananca copii [rolling on the floor]
I-as da locul I pentru cel mai horror filmwinking.

| ?! a răspuns:

Shutter. 2008 nu e foarte scarry, dar din cate am inteles 2004 [cel thailandez] e horror in toata regula :-s.

Have fun and vizionare placuta! laughing

| banzicarul a răspuns:

One missed call...super film

| vladutzzz199 explică:

MI-i-a placut Paranormal Activity