| anonim_4396 a întrebat:

Care imi explica sh mie pasii de la A la Z pentru o admitere la o facultate din anglia adica ce atestate chesti,, echivalente,, ce trebuie pentru dosar...pls

1 răspuns:
| georgiana_6517 a răspuns:

Buna. Nu cunosc pasii dar stiu pe cineva car te-ar putea ajuta. Este o fundatie care se ocupa de dosar, acte, absolut tot ce e nevoie pentru a studia afara. Ai aici site-ul.
www.integraledu.ro
Gasesti la contacte o adresa de email sau un nr de telefon. Poti suna si intreba mai multe detalii.