| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poate spune ce medie imi trebuie (aprox.) sa pot intra la Faclultatea de stiinte economice Cluj Napoca la invatamant de zi?

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Nu te prostii, mai bine faci inginerie economica la facultatea de constructii de masini pe bulevardu muncii, 2 motive: intri usor la buget sunt sanse de bursa, si motiv exctra nu e grea matematica la acea specializare, fa FSEGA doar daca vrei sa faci contabilitatea, ia in considerare respunsul doar daca vrei sa ai un viitor cat de cat

| jack993 a răspuns:

Nu stiu cat de bine sunt platite locurile de munca cu aceasta specializare...