| Lavy a întrebat:

Care liceu este mai bun "Emil Racovita" sau "Unirea"? (Brasov ) Funda!

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Unirea pentru ca se intra cu medie mai mare.dar nici Lsn nu este rau adica in mare parte se bazeaza pe real deci e ok.

| fluturas2 a răspuns:

Buna Lavy! Pai eu daca as fi in locul tau sa alegi unua dintre ele cu siguranta as alege Unire.Acest liceu este mai bun decat Emil Racovita. Sper ca te-am ajutat

| TheExpert01 a răspuns:

Emil Racovita normalllllll dfunda?

| TurnOn a răspuns:

Lavy ...nu ai specificat pentru gimnaziu nu pentru liceu

| wiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Emil Racovita! e unul dintre cee mai bune licee din Iasi deci cred ca si din brasov depinde si ce profesor iti cade.

| madydeea1 a răspuns:

Unirea.dar acum depinde pe ce profil trebuie sa te bazeziwinkingBafta...