| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Care sunt cele mai banoase meserii? În America. Oraşe precum New York, Miami, Washington. În special NW :3
Aş vrea o meserie care se se bazeze pe relaţii publice sau nu ştiu. Sunt comunicativă, cred ca m-as descurca să conduc ceva, o firma, un hotel..Alte idei de meserii? Să nu trebuiască să înveţi în facultate extrem de mult ca la medicina.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Gandeste-te la o meserie care sa-ti placa s-o faci chiar daca ai fi prost platita.Nu oricine reuseste sa castige usor banii.

| lanadelsex a răspuns:

Daca lucrezi ca jurnalist la o publicatie super celebra, faci bani gramada.Visul oricarui scriitor:sa lucreze in New York.

| voiosul25 a răspuns:

Sofer de Taxi! Castigi de rupi...Am o ruda in NewYork care castiga destul de bine!