| MadRaven a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din Iasi pe profilul Stiinte ale naturii? Ma refer la cat de mult se invata, eu as vrea un liceu la care se invata foarte mult. Funda si multumesc anticipat

1 răspuns:
| Parkmin a răspuns:

Pai,eu sunt la liceu profil Stiintele naturii cls a X a, nu din Iasi, dar pot sa iti spun ca la orice liceu se invata mult programa e aceeias la fiecare.Trebuie sa stii multa fizica,chimie, biologie, si matematica. Tezele se dau din mate, biologie, si chimie sau fizica(cel putin asa dam noi).