| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Cat castiga un inspector opc sau un controlor opc?

Răspuns Câştigător
| kytty a răspuns:

Bunahappy

in romania in jur de 30-50 mil...
in afara mai mult...plus spaga...se ajunge la un salar frumusel.

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Si eu, si eu vrea sa ma fac de-ala big grin si 2500 ron, tot e bine happy mare branza nu faci laughing .de fapt mai pleci acasa cu-n salam cu-n iaurtelhee hee

regis
| regis a răspuns:

Cu toate sporurile si stimulentele, un comisar (asa se numesc acum) cu 30 de ani vechime castiga sub 2500 RON.

regis
| regis a răspuns:

Apropo, pentru cei curiosi de cifrele exacte, declaratiile de avere ale acestora sunt publice si pot fi descarcate de pe site-ul ANPC.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Depinde ce curaj si tupeu! Cu cat curajul si tupeul cresc, creste si castigul. (sper ca nu te-ai referit la salariu).

| sese a răspuns:

Legal in jur de 1000 euroi restul e tacere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam atata.