| PaUl500 a întrebat:

Caut sponsor de youtuber,da care sa ma sustina in ce fac sa fie leader de comunitate sau ceva de server(Minecraft(a.k.a MC),San Andreas Multy player(a.k.a SAMP) si care sa-mi dea(nu sa cumpere aplicatii de filmat, de editat etc. designer personal
canal de youtube: http://www.youtube.com/user/Copii108?feature=mhee
mess: thor.child
skype: skillet.craft

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ai un singur video. Cine ar vrea sa te sponsorizeze? Eu nu mi-am gasit sponsori pentru un Minecraft Wiki scris in Romana de mine la care am lucrat cateva luni.

| VIPGl3Rio a răspuns:

Salut Am Auzit Ca Joci Minecraft.
Intra Pe Noul Meu Server
Ip: 92.80.86.7:25565
Version 1.7/1.7.1/1.7.2/1.7.4
Cautam Admini Capabiliwinking
Te Astept

| deeasmile22 a răspuns:

Ai un singur video. Cine ar vrea sa te sponsorizeze? Eu nu mi-am gasit sponsori pentru un Minecraft Wiki scris in Romana de mine la care am stat cateva luni! Bafta!