| cryystyy a întrebat:

Ce as putea iesi dupa ce termin un liceu economic la profil comert

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbim de liceu, nu de facultate!
Vânzător.
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Dupa ce dai atestatul in clasa a 12, ai calificarea de tehnician in activitati de comert.

| cryystyy explică (pentru AvalohAlyn):

De asta stiam, dar ma refeream la ce inseamna tehnician in comert

| Nostradamuss a răspuns:

Somer

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, liceul nu iti da o specializare anume decat daca e scoala profesionala. Specializarea o obtii in urma absolvirii unei facultati

| neutrino a răspuns:

Vanzator, asta in cel mai bun caz!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Vazator, dar daca faci si facultate atunci poti ajunge ceva mai bun. happy