| Lavinia01 a întrebat:

Ce cadou ii pot lua colegei mele de Craciun? Am facut un joc la scoala si eu am cazut cu ea.Trebuie ceva semnificativ.

Răspuns Câştigător
| seby15 a răspuns:

O lumanare cu mos craciu ceva?
un mos craciun din ciocolata...
ceva ce gasesti doar Iarna in Ajunul Craciunului

6 răspunsuri:
| ăăăă a răspuns:

Paii. ia ce crezi tu. fata va aprecia gestul.
uite niste chestii care sper ca te va ajuta:

Rosu- Sugereaza emotii extreme, fie iubire, fie ura.
Fa un cadou de culoarea rosie, daca vreti sa fiti de-a pururi cei mai bunic prieteni sau daca o placi.

Albastru- Este asociat cu pacea si linistea.
Printr-un cadou albastru sugerezi ca te simti bine in prezenta ei.

Galben-Ii inveseleste pe oameni.
Fa un cadou galben daca te face fericit si radeti impreuna

Verde—aduce noroc.
Un cadou verde transmite mesajul: "Sunt norocos ca esti prietena mea".

Alb- Este asociat cu succesul si Victoria. Poate sa insemne si izolare
Daca ii faci un cadou de culoarea alba atunci inseamna ca ai incredere in ea.

Roz-inseamna frumusete si extravaganta
Cadoul roz sugereaza cuiva ca este frumoasa atat in interior cat si in exterior

Tine cont si de culoarea ei preferata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu am facut cu jocul.Numai ca luni trebuie sa ii iau cadou. Poti sa ii cumperi ciocolata, fructe, ceva haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bijuterii http://eri-ca-bijoux.blogspot.com/ comanda minima de 30 de lei, vezi detalii pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corectie :
in mesajul de mai jos am dat adresa web si in loc de litera "K" (adica litera : kappa), a aparut grupul de litere "ca", asa ca fac o CORECTIE si mai scriu o data corectat, sper sa apara K "Aici sunt pagini intregi de cadouri intre 5 si 35 de lei
http://eri-ca-bijoux.blogspot.com/ la comanda se adauga transportul de vreo 8 lei. Comanda se face pe e-mail."

| nadyank a răspuns:

Eu anul trecut i-am luat colegei mele de munca un ursulet "craciunel" din ceramica foarte dragut, il are si anul acesta, se poate pune si in brad. E destul de ieftin si foarte dragut si apreciat!

| mrdoru a răspuns:

Un pantofior cu cristale Swarovski! E sub 50RON unul.

http://www.luxurygifts.ro/produs/277/pantofior-cu-cristale-swarovski-trade/