| edda a întrebat:

Ce credeti ca ar fi mai rentabil? sa fac un curs de coafor si dupa sa incerc sa imi gasesc de lucru la un salon sau sa imi caut direct alt ceva de lucru?

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Buna, eu zic sa-ti cauti o meserie-lucru fix\a si apoi daca vrei poti face cursuri de coafor si sa te folsesti de acle studii pentru a-ti alege un joc part-time sau ca sa-ti deschizi cabinet acas daca iti place asa de mult love struck. Numai bine!