| Georgianaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce credeti despre psiho-pedagogie speciala?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Este o specializare in cadrul Facultati de Psihologie, Pedagogie-poti deveni psiholog, logoped, te ocupi in special de cei cu probleme, poti lucra si ca profesor de Psihologie.

| Georgianaaaaaaaaaaaaa explică (pentru ElenaSA):

Si ce crezi? Merita sa merg la aceasta facultate? Mie imi place foarte mult sa lucrez cu copiii si in special sa ii ajut.

| ElenaSA a răspuns (pentru Georgianaaaaaaaaaaaaa):

Daca-ti place, merita. E mult de lucru pentru a ajunge bun specialist, dar da-ti place, merita efortul.