| Ancuta7878 a întrebat:

Ce credeti. e " cool" sa fi la liceu?

Răspuns Câştigător
| IuliaaandaaaIsbff a răspuns:

Normall! Esti mai libe rsi nu te tot freaka toata lumea la capwinkinglaughingsi sunt baieti faini:X:X::Xlaughing)laughing

11 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Mie mi se pare super " cool ".
Poimâine o să încep şi eu a 9a, debea aştept acest lucru, voi cunoaşte foarte multe persoane acolo, colegi, profesori, etc.
Şi se mai zice că ani de liceu sunt cei mai bun ani din viaţă şi vreau să văd acest lucru. O să fie mai greu la început să vă cunoaşteţi, emoţii etc. Dar va fi suuuuuper laughing.
Numai bine la şcoală.

| mona a răspuns:

Nu e,, cool,, e,, super cool,,

| Broadband a răspuns:

O sa vezi ca vor fi cei mai tari ani ai tai de scoala

eu prima oara in a 9-a eram asa timid sa vorbesc cu noii colegi, mi-e frica sa-i intreb de vorba

acum dupa 3 ani alaturi de ei injur de mama si ei ma saluta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crek va fi cool.n-are cum sa nu fie cool.stii? e liceu.
E prea tare... bucura-te de ei din plin, sunt cei mai frumosi ani:X

| ionutz03 a răspuns:

Este super misto in liceu, si cu toate ca am terminat liceul acum 3 ani tot as dori sa il mai fac odata big grin

| Adryan657 a răspuns:

Sa sti ca e...
depinde ce intelegi prin cool

| bombonika18 a răspuns:

O sa vedem.si eu tot a 9a trec:d

| Elenika a răspuns:

Cel mai fain e sa faci liceul departe de oras... sa fii in lumea ta.atunci simti cu adevarat "viata de liceu!" bafta.

| Elenika a răspuns:

O sa-ti dai seama cat de frumoasa a fost aceasta perioada de viata, mai tarziu.cand intrii la facultate. si o sa-ti para rau daca nu ai trait-o la maxim. deci profita de ea cat poti de mult.

| DeeaDee a răspuns:

Mai la scoala sau liceu tot aia e doar ca esti la un grad de invatatura mai avansat in liceu si esti mult mai matur happy dar tot carte inveti deci nu ar fi o diferentawinking

| teo_7234 a răspuns:

E cel mai frumos sa fii la liceu, pacat ca o sa se termine foarte repede si o sa iti lipseasca enorm de mult colegii si prietenii! dar abia incepi asa ca mult noroc si note cat mai bune!