| Georgianaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce facultate credeti ca e mai buna(adica imi gasesc usor un loc de munca dupa ce termin) kinetoterapie, psiho sau comunicare si relatii publice?

4 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Kinetoterapie, poti sa te angajezi la masaj sau la videochat

| BenWilde a răspuns:

Poti cauta pentru fiecare din domeniile scrise mai sus detaliile care te intereseaza. Spun asta pentru ca nu cred ca a avut cineva cele 3 joburi ca sa poata sa faca comparatie. In Romania cam greu cu locuri de munca in aproape orice domeniu. Daca te duci in strainatate, cu toate din cele 3 te descurci, atata timp cat iti place ce faci si muncesti mult. Nu am foarte multe informatii sa pot sa-ti dau un raspuns multumitor, dar am zis sa-ti dau o idee. Si eu vreau sa urmez psihologia, si am gasit raspunsuri cautand pe google si pe forumuri/bloguri. Problema e ca nu stiu de celalalte doua. Poti sa incerci si tu, e mai sigur.

| ElenaSt2011 a răspuns:

Cred ca in kinetoterapie, pentru ca sunt mai multe spitale intr-un oras decat cabinete de psihologie, iar bolnavi accidentati vor fi mereu.

| Watermelon99 a răspuns:

Comunicare și relații publice happy acum e bine să alegi ce îți place ție mai mult!