| Alex_Dan_1997 a întrebat:

Ce facultate sa urmez? Precizez ca sunt la mate-info si as vrea o facultate fara fizica, chimie si mate.As vrea sa imi sugerati doar facultatile care ofera dupa un loc de munca bine platit. Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

NICIO facultate nu ofera un loc de munca, tu singur si competentele tale iti ofera un loc de munca, iar alegerea domeniului tine numai de tine, nu avem noi de unde sa stim ce vrei sa faci pe viitor si nici nu putem sa iti hotaram noi viitorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Academia de Politie. Ofera si loc de munca. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
iti sugerez sa faci medicina/medicina generala sau farmacia, dar iti pot da un link cu un playlist cu mai multe facultati poftim : https://www.youtube.com/......tps?/watch
O zi buna.

| Sfetnicul a răspuns:

În general, ceea ce vrei tu implică matematică, fizică sau chimie laughing

| xFreeeedommmmm a răspuns:

Facultatea de drept