| ShadowLoleris a întrebat:

Ce job imi recomandati la care sa ma angajez?
Am 17 ani! Doresc un job platit cu minim 1500 de lei, si sa fie placut, fara nicio problema, si depunere de efort.
*Doresc multe raspunsuri! O sa ofer si funda. happy

8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu stiu din ce oras esti. In Bucuresti te poti angaja ca promoter la pasta de dinti sau alte produse in magazinele mari si primesti salariul minim pe economie, dar nu ti se face carte de munca. Nu depui efort ca practic stai pe raion si oferi produse cumparatorilor. Mai poti sa te duci sa imparti pliante la metrou, sa servesti masa la mec, kfc, iar daca te pricepi in it poti face diverse reparatii si proiecte pentru care sa primesti bani.

| darrio2007 a răspuns:

Bună dimineata! Trezeste-te, că ce vrei tu nu există decat in vise.

| Bondarel99 a răspuns:

La 17 ani cred ca vrei prea multe laughing

La 18 ani ti-as fi recomandat un job de paznic. Stai degeaba și nu faci mare lucru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu vrei și fără calificare și fără munca și cu bani multi?

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde ce inseamna la tine fara depunere de efort. Mai astepti un an si te poti face tester de jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfat:Ar trebui să încerci și niște activități voluntare înainte să te angajezi.
P.S. : Dă bine la CV.

| Peridava a răspuns:

Bani multi si fara munca? Nu prea cred.

| Doja a răspuns:

Nu exista munca fara efort. Poti incerca sa fii chelner si vei invata foarte multe lucruri, vei castiga din bacsisuri extra daca esti bun, dar e obositor si cu munca happy

Nu te plateste nimeni ca sa stai. poate doar statul.