| andrei733 a întrebat:

Ce jocuri pentru pc imi recomandati in afara de gta fifa pes euro truck simulator cine ma ajuta funda

3 răspunsuri:
| Yannku a răspuns:

Salut! sincer, mai bine te apuci de miscari, pur si simplu mai bine te plimbi dintr-o camera in alta, decat sa te joci pe pc! jocurile de ep pc dauneaza sanatati in primul rand ochilor si cel mai rau creierului, te imbatranesc, te rup de la realitate si cel mai urat caz e ca devi depedent de ele! NU mai stie nimeni de vremurile cand ieseai pe afara cu prieteni la un tupu, mata, la agatat. Sunt uita-te. Incearca sa stai pe pc doar cand n-ai ce face, dar cand n-ai ce face nu cand ai ceva de facut si de fapt hai k ma pun pe pc. Take Care

| Adix a răspuns:

Trackmania 18 whells of steel...

| My7z4 a răspuns:

Ai putea sa te joci Vindictus, Wow catachlism metin2master,NFS andargrau sau sa stai pe Twiter, facebook si hi5