| thegambler a întrebat:

Ce parere aveti de meseria de navigator? Cum o vedeti? Avantaje/dezavantaje? Cum e viata de navigator cand ai o familie/sau cum e o fata cand are o relatie cu unul din aceasta meserie?

Răspuns Câştigător
| Doja a răspuns:

Remuneratia se imparte in 2, pentru ca jumate din timp il petreci pe uscat si in multe cazuri esti platit doar cat esti pe vas.

Daca ai pe cineva care te asteapta acasa... e bine sa iti alegi o persoana foarte fidela si dedicata, pentru ca de multe ori se ajunge sa se caute alinare prin vecini.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

E greu. Mai ales cand ai pe cineva care te asteapta acasa, dar remuneratia e mare. Merita.