| GabiBucur1991 a întrebat:

Ce parere aveti despre cariera de sofer pe tir?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E buna dar sa lucrezi la o firma straina cu contract in strainatate, asa ies bani mai multi iti faci un viitor in alta tara. Eu am de gand sa renunt la cetatenia romana, sa imi cumpar o locuinta o masina faina si sant patron de meserie

| octav005 a răspuns:

Parerea mea este o munca stresanta. cum este in buc, trebuie sa mergi numai pe centura bucurestiului, se se circula ingrozitor, in unele zone faci si 0 ora 10km. se merge bara la bara. imagineaza-ti sa se apune sa te duci la toaleta. doamne fereste. ce faci? lasi tirul in drum? la tir esti interceptat prin gps, mai multe. nu stiu ce sa zic,.

| Darius123456 a răspuns:

Nu ti-o recomand DELOC.
Mama mea a lucrat 1 an pe tir si s-a saturat de tot s-a lasat de chestia asta.
1. Dormi in miros de benzina in paturi indoite si tari
2. Esti tot timpul departe de familie, cu riscul de a face un accidenct
3. Este stresant ai de condus o zi si o noapte + sa faci o tona de acte in limba straina

| Necsa_Dorina_1992 a răspuns:

Buna! Bani frumosi dar nu pe-aici, prin Romania.

| adelinbojan a răspuns:

Un coleg a facut cancer la rinichi din cauze ca nu se putea urina. Deci iti dai seama ca-i cam rea

| mariandevil666 a răspuns:

Frate e buna meseria