| tewutu a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatile private din Romania? Care sunt avantajele si dezavantajele acestora? Ce fel de studenti pot intalnii aici?

2 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Sunt aceleasi medii colegiale si sociale difera calitatea serviciilor oferite de facultate in comparatie cu cele de stat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Personal o parere proasta, majoritatea umbla doar dupa profit, au probleme cu acreditarea si cel mai important au profesori slab pregatiti fata de profesorii de la universitatile de stat