| leila255125 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de make-up artist(stilist) Cit poti cistiga? Este o alegere buna?

1 răspuns:
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Meseria de make-up stilist este foarte buna si in functie de cum te pricepi. Vorbind de bani...la bani este o problema faptul ca aici in tara greu gasesti un loc cu un salariu mare
Ai putea sa-ti faci un site cu poze in care apar machiaje facute de tine. Poate iti cumperi un manechin daca nu ai, sa-l machezi si sa-i faci poze sau chiar propriul tau salon
Deci in concluzie este o alegere buna