| Elly_8365 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus?hee hee big grin

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

E... okay. E urata de multe persoane doar pentru ca "e la moda sa urasti pe Miley. Are voce de cantreata, prezenta scenica cam lasa de dorit si nu are nimic cu care sa iasa in evidenta.

| Sua a răspuns:

O rasfatata de bani gata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este suuuuuuuuuuuuuuper...este cea mai tare...cine spune de miley ca e varza se autodescrie

| Nimic special a răspuns:

Varza!

| zooooza a răspuns:

Nu sunt prea interesata de Miley Cyrus. Daca mie nu imi place asta nu inseamna ca trebuie sa o jignesc.
Daca tie iti place nu e nimic in neregula.
Eu sunt fan Michael Jackson si s-au spus multe lucruri urate despre el si ma deranjeaza.Cred ca si pe tine te-ar deranja daca as spune despre Miley ca e nu stiu cum.
Oricum Miley e la inceput.Are doar 17 ani. Michael avea un succes imens la 50 de ani.
Poate ca peste 30-40 de ani vom auzi de regina Miley Cyrus.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nici prea buna dar nici foarte rea. Mi-e indiferenta.

| SweetCherry a răspuns:

E varza big grin.Are o voce de fumatoare, canta oribil. parerea mea poate unora le place de ea. mie nu deci nu e crima tongue.

| Elly_8365 explică:

Nici mie nu`mi place place Miley Cyruswinking...
intr`adevar la inceput mi se parea ok...
dar acum... s`a schimbat total