| Tweety_6396 a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul mate-info?

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Păi eu mai mult mă descurc la romană şi astea, deci nu sunt prea incantată de el...

| elasexygagica a răspuns:

Cel mai super profillove struck

| wintage a răspuns:

Eu sunt la mate-info, info intensiv. E greu daca nu iti place.
Mie de exemplu nu imi place matematica foarte mult, ma pricep dar nu stiu matematica de olimpiada. Dar ma compensez cu informatica care o fac cu placere happy

Răspuns utilizator avertizat
| AlleSeniorita a răspuns:

Dk iti place mate si te sti, e bine...in rest nu, e complicat...ft multe ore de mate.bacul din mai multe materii, aiurea

| rjrj a răspuns:

Salut.Pai draga tweety eu sunt la profilul mate-info si sunt bobocbig grin este un profil ca oricare altul si nu este nici o diferenta intre el si altele doar ca la mate info pa cum se numeste faci mai multa informatica si matematica dar nu e asa greu cum zic unii.SAlut