| Lifestealer1 a întrebat:

Ce parere aveti despre Universitatea Romano Americana din Bucuresti? E o universitate buna?

Răspuns Câştigător
| Agnes00 a răspuns:

Mda, nu te sfatuiesc decat daca chiar vrei sa pui mana pe carte. Creditele sunt foarte scumpe, restantele sunr 25 de dolari una singura cand dai prima data, daca nu ai luat si dai a doua oara 50.

Eu am pierdut un an acolo, sunt si profesori buni, diploma pe care o iei e recunoscuta si afara, numai ca te cam seaca de foarte multi bani.

1 răspuns:
| tequila777 a răspuns:

Mie mi se pare o facultate buna - unde mai si inveti;) iar profesorii sunt dintre cei mai buni si cunoscuti.

______ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!