| Madalin17ON a întrebat:

Ce presupune meseria de trezorier in Romania si cat de bine este platita?

1 răspuns:
| jhonsmyth a răspuns:

Meseria asta de trezorier.....este ca si cum esti casier numai cu alte competenti,sarcini, evaluarea banilor, numararea lor, numararea seriilor etc...e foarte greu sa ajungi acolo, cea mai mica amenda primita de politie fie ea si ca ai trecut strada neregulamentar iti dauneaza, e greu trebuie sa fii curat ca si apa de la chiuveta!happy