| racc a întrebat:

Ce profil de liceu este mai bun : Stiinte sociale sau Stiinte ale Naturii? Dupa ce termini liceul si faci facultate la care s-ar castiga mai mult?

2 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Stiinte sociale, dar depinde ce vrei sa devii...
Bft!

| djdani2010 a răspuns:

Sall. si eu ma confrunt cu,, aceasta problema'' si eu sunt cls a 8-a. nu prea stiu ce sa aleg dar tu alegi intre stiinte sociale si stiinte ale naturi. prima data am vrut stinte ale naturii. http://www.admitereliceu.ro/institutii
cu acest site iti calculezi media de admitere pe liceu, si mai multe. cauta :D