| narcisa a întrebat:

Ce profil la liceu ar trebui sa aleg pentru a-mi fi de folos la psihologie?

Răspuns Câştigător
| Cineva! a răspuns:

Stiintele sociale! Aici faci si psihologie! De aici poti urma psihologie, dreptul, managemant! Oricum poti urma facultatea de psihologie terminand orice profil.Insta iti va fi mai greu! bafta si sper sa reusesti ce ti-ai propus!

7 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Cred ca filologie sau stiinte sociale.

| Teo_6515 a răspuns:

Uman

| ily kim nam gil a răspuns:

Orice liceu care are stiintele sociale ca profilwinkinghappysuccceswinking

| Cricket_3428 a răspuns:

Stiinte sociale, bineinteles. O sa te saturi de psihologie in cla a Xa o sa ai si teza la psiho. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiinţe sociale, e profil uman.
Dai teza din logică în clasa a 9-a, în a 10-a psihologică, în a 11-a şi a 12-a filozofie parcă thinking
însă eu nu ţi-aş recomanda profilul uman pentru că nu-i de viitor sad şi acolo mai mult toceşti fără rost, parerea mea.
Şi eu acolo am dat şi acum vreau să mă transfer la real ştiinţe ale naturii prin august dau diferenţa la infohee hee
sper să faci alegerea potrivită, mult succes :*

| NUdrogurilor a răspuns:

thinking Cu siguranta Stiinte sociale

>big grin

| xxpixelchickxx a răspuns:

Filologie simplu sau bilingvwinking