| pisihabarnuare a întrebat:

Ce profile exista pt liceu? Funda cmb.

Răspuns Câştigător
| Nudamnume a răspuns:

Matematica.informatica,filologie simpla sau bilingvistica,stiinte sociale sau naturale,pedagogie,protectia mediului,alimentatie publica si turism,profile agricole,tehnica de calcul, tehnician in anumite domenii adica electrica, veterinar, si tot asa, acum depinde si de liceu.

2 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Profil real: Mate-imfo si stiintele naturii
Profil uman:filologie şi ştiinţe sociale
Profil vocationalbig grinaca ai un talent ex: muzică,sportiv(atletism,fotbal) etc.
Profil tehnologic:Mecanic-auto, tehnician CAD, tehnician intretinere si reparatii, mecanic tinichigiu, tehnician electrician chestii din astea.

| PlayTheGame a răspuns:

Teoretic,vocational,tehnologic asteas alea mari.