| Adrian666 a întrebat:

Ce salarii au jucatorii de footbal de liga a3a din romania? aproximativ? mersi

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Ervin exagerează. Eu am jucat până la 18 ani la o echipă din Liga a IV-a şi luam cam 50 de lei plus un grătar ceva după meci. În Liga a III-a se ajunge pe la 12 milioane sau maxim 20 la echipele mai bune.

6 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

Puţin... să zicem 100 lei maxim... sau nu bani ci un pui şi un suc. e liga a iii-a să fim serioşi.

| Doddel a răspuns:

Спинесхиверс nu inteleg de ce a primit stupid are foarte mare dreptate. asa e. deci in liga a 3 a ar trebui sa fie mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salariul minim din liga a 3a este de 400 euro

| Adrian666 explică:

Din cate stiu eu in liga a3a sunt si salarii de 1000ron

| raduku12 a răspuns:

La echipa a 2a alu pandurii se ia cam pana in 700de euro

| igcompany a răspuns:

Unii dintre ei e posibil sa nu aiba salariu. Doar un fel de prima de genul 20 lei victorie 10 lei egal.